Тріп - Репорт на ШИШКИ Mazar від Dota ШОП

Shushkodav

Местный
Регистрация
24 Апр 2023
Сообщения
362
Реакции
203
IMG_7196.jpeg

  • ШИШКИ Mazar

  • Виданий
  • Dota ШОП

https://rcclub.com/threads/dota-shop.71521/
  • Оцінка якості доставки: Стелс був гарним,нормально попрацювали,швидкість відправки також була швидкою

- Вага проби 1 г
  • Тестер: 30+ М. ШШ декілька раз в тиждень
Оцінка органолептики: Сама шишка масляниста ,в трихомах,є сємки не багато,спресована ,але взагальному стан її на 7 із 10,як на мене трохи процес просушки не пройшов гладко,протце свідчить і запах який трохи специфічний



00:00 🕛
Забив ковпак козацький,напалив,дим плотний білого кольору,десь 150мг в трубці горіли реально довго,зробив 6 затяжок,але дим приємний тут +
00:05🕛
Все мене починає накривати повільно ,але впевнено.Виходжу в людне місце,відчуття ,що ти під драйвовим хай ефектом,це САТИВА друзі.Гуляю насолоджуюсь життям,набережна,просто неймовірна краса,інколи згадую ,що падає дощ
00:30🕛
Я починаю ще більше насолоджуватись моментом ,роблю фото природи,задумуюсь над різними моментами свого життя,відчуваю пік ефектів Сативний Хай я б так охарактеризував

01:30🕜
Я вже в іншому місті,зміна обстановки,тишина ,я зациклився на тому ,що складаю одяг) і розумію що ефекти хоч і знасли але на високому рівні.Включаю серіал кацапский який нашумів останнім часом,але перегляд перебив дзвінок і я змушений їхати по справах
02:00🕛

Ефекти згасають поступово,але все ще відчуваються на рівні,прямо зараз я ще типу втикаю трохи і дописую цей тріп…

8.5 із 10

Шишки варті уваги відмінісува пів бала за органолептику,але шишки. Толлер пробють будьте впевнені


А магазин окремий респект за пробу і сервіс
 
Гарний тріп!Що ти мав на увазі коли писав специфічний запах?Цікаво стало
 
Гарний тріп!Що ти мав на увазі коли писав специфічний запах?Цікаво стало
Запах якоїсь сирості ,як на мене не приємний

Типу я завжди шш нюхаю перед покуром,відчував хвойний,фруктовий запах,просто запах природній а тут він специфічний ,це і мав наувазі
Сообщения автоматически объединены,

Але коли куриш сам дим приємний не закашлювався
 
Назад
Сверху